WOLONTARIUSZ POSZUKIWANY
Zostań wolontariuszem Fundacji dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka”.

Wolontariuszem akcyjnym może zostać każdy, kto ma trochę wolnego czasu na propagowanie idei pomocy dzieciom onkologicznie chorym. Mały czy duży, młodszy czy starszy – dzięki wspólnej zabawie będzie mógł zainspirować wszystkich do wspierania działań Fundacji. Bierzemy udział w wydarzeniach sportowych, kulturalnych, targowych …

Wolontariusz medyczny musi być pełnoletni. Pomoc Twoja polegać będzie na odwiedzaniu naszych podopiecznych w Szpitalu Klinicznym nr 4 im. Marii Konopnickiej na ul. Spornej 36/50 w Łodzi. Będziesz spędzać czas z dziećmi tak aby uprzyjemnić im pobyt na oddziale i spowodować pojawienie się uśmiechu. Choroby nowotworowe są dużym obciążeniem dla rodziców małych pacjentów, dlatego każda wizyta wolontariusza i pomoc w zorganizowaniu czasu podczas pobytu dziecka w szpitalu jest nieoceniona. Dziecko, rodzice i Fundacja będą Ci ogromnie wdzięczni za poświęcony czas i serce, a Twoje poczucie wartości znacznie wzrośnie.

Wolontariat to nie tylko dawanie radości ale również ogromna satysfakcja z bezinteresownej pomocy, wspaniale spędzone chwile i odskocznia od codziennych zajęć. Spotkania wolontariuszy prowadzą do nawiązania nowych znajomości, przyjaźni, wymiany zainteresowań. Wolontariat uczy odpowiedzialności i samodzielności. Przyjdź do nas, a opowiemy Ci na czym polega nasza pomoc.

Szkolenie wolontariuszy odbędzie się 24.10.2019r. o godzinie 17.00 w auli Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi przy ul. Spornej 6/50. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

wolontariat

Fundacja „Krwinka” od 23 lat pomaga podopiecznym cierpiącym na choroby nowotworowe, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci z regionu łódzkiego. Wszystkie nasze działania realizowane są z myślą o tym, by dzieci chorujące na nowotwory – w odpowiednich warunkach i otoczone wszechstronną opieką – jak najszybciej powracały do zdrowia.

Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego. Nie prowadzi działalności gospodarczej, ani odpłatnej pożytku publicznego. Wszechstronną pomoc dzieciom i ich rodzinom finansuje z darowizn i pozyskanych kwot 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

www.krwinka.org
Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi „Krwinka”
90-273 Łódź, ul. Rewolucji 1905r. 9,
tel. 42 661 80 52
fundacja@krwinka.pl

© 2019 Liceum Akademickie Społecznej Akademii Nauk | Wszystkie prawa zastrzeżone