Społeczny Zespół Szkół

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Akademickie Centrum Edukacyjne zostało utworzone przez Społeczną Akademię Nauk w Łodzi

Uczelnia, która powstała w 1994 roku na przestrzeni 20 lat stała się wiodącą jednostką edukacyjną w naszym kraju, w której kształci się obecnie 18 tysięcy studentów. Zgromadzone w tym czasie doświadczenie i renoma zaprocentowały pozyskaniem znakomitej kadry wykładowej, która swoją wiedzą służy zarówno studentom Społecznej Akademii Nauk jak i uczniom Akademickiego Centrum Edukacyjnego.

Szkoła posiada bardzo dobrze przygotowaną bazę lokalową i materialną położoną w samym centrum Łodzi, przy ulicy Kilińskiego 98. Do dyspozycji uczniów jest 10 pracowni komputerowych wyposażonych w nowoczesne komputery z bogatym oprogramowaniem, 2 laboratoria komputerowe, sale lekcyjne, 5 aul wykładowych, oraz laboratorium fizyczne. Budynek przystosowany jest ponadto do poruszania się przez osoby niepełnosprawne.

Akademickie Centrum Edukacyjne utworzono w celu poszerzenia oferty edukacyjnej dla młodzieży kończącej gimnazjum. Oferty, która oprócz ciekawej tematyki kształcenia będzie dawała uczniom solidne wykształcenie. Naszą ambicją jest tak poprowadzić tok kształcenia, aby nasz absolwent mógł bez obaw przystąpić do matury, pewny swej wiedzy i umiejętności praktycznych.

  

Nasze
wyróżnienia:  
  • certyfikaty
  • certyfikaty
  • certyfikaty
  • certyfikaty
  • certyfikaty
  • certyfikaty
  • certyfikaty

  • certyfikaty
Liceum Akademickie Akademickiego Centrum Edukacyjnego Społecznej Akademii Nauk w Łodzi oferuje absolwentom szkół gimnazjalnych kształcenie w klasach: z rozszerzonym blokiem przyrodniczym; z rozszerzoną informatyką, matematyką i fizyką; lingwistycznej oraz w zawodach technik informatyk i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Dla naszych uczniów przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć dodatkowych, warsztatów, kursów i szkoleń oraz przede wszystkim zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego, które będą prowadzone przez cały cykl nauki, a nie tylko w klasie maturalnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!