Konferencja "Jak rozpoznać i przeciwdziałać cyberzagrożeniom"

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w

CERTYFIKOWANEJ KONFERENCJI DYDAKTYCZNEJ pt.

"Jak rozpoznać i przeciwdziałać cyberzagrożeniom"

organizowanej przez Społeczną Akademię Nauk, Komendę Miejską Policji w Łodzi oraz Liceum Akademickie Społecznej Akademii Nauk w dn. 22 czerwca 2017 r., godz. 10:00 - 14:00, w Auli Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, przy ul. Kilińskiego 98.

Udział w Konferencji jest całkowicie bezpłatny.

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi, Wojewody Łódzkiego oraz Marszałka Województwa Łódzkiego.

Rejestracja Uczestników odbywa się drogą mailową - zgłoszenia należy przesyłać na adres: wspolpraca@spoleczna.pl do dnia 15 czerwca 2017 roku (podając imię i nazwisko, miejsce pracy, e-mail oraz numer telefonu).

Jednocześnie zwracamy się z serdeczną prośbą o przekazanie informacji o konferencji osobom, które według Państwa mogłyby być nią zainteresowane.

cyber