Społeczny Zespół Szkół

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Konferencja "Jak rozpoznać i przeciwdziałać cyberzagrożeniom"

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w

CERTYFIKOWANEJ KONFERENCJI DYDAKTYCZNEJ pt.

"Jak rozpoznać i przeciwdziałać cyberzagrożeniom"

organizowanej przez Społeczną Akademię Nauk, Komendę Miejską Policji w Łodzi oraz Liceum Akademickie Społecznej Akademii Nauk w dn. 22 czerwca 2017 r., godz. 10:00 - 14:00, w Auli Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, przy ul. Kilińskiego 98.

Udział w Konferencji jest całkowicie bezpłatny.

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi, Wojewody Łódzkiego oraz Marszałka Województwa Łódzkiego.

Rejestracja Uczestników odbywa się drogą mailową - zgłoszenia należy przesyłać na adres: wspolpraca@spoleczna.pl do dnia 15 czerwca 2017 roku (podając imię i nazwisko, miejsce pracy, e-mail oraz numer telefonu).

Jednocześnie zwracamy się z serdeczną prośbą o przekazanie informacji o konferencji osobom, które według Państwa mogłyby być nią zainteresowane.

cyber  

Nasze
wyróżnienia:  
  • certyfikaty
  • certyfikaty
  • certyfikaty
  • certyfikaty
  • certyfikaty
  • certyfikaty
  • certyfikaty

  • certyfikaty
Liceum Akademickie Akademickiego Centrum Edukacyjnego Społecznej Akademii Nauk w Łodzi oferuje absolwentom szkół gimnazjalnych kształcenie w klasach: z rozszerzonym blokiem przyrodniczym; z rozszerzoną informatyką, matematyką i fizyką; lingwistycznej oraz w zawodach technik informatyk i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Dla naszych uczniów przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć dodatkowych, warsztatów, kursów i szkoleń oraz przede wszystkim zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego, które będą prowadzone przez cały cykl nauki, a nie tylko w klasie maturalnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!