Liceum Społecznej Akademii Nauk uruchamia klasę piłkarską

Klasa piłkarska to świetna propozycja dla wszystkich zainteresowanych profesjonalną karierą sportową!

Liceum Akademickie Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, które z powodzeniem prowadzi edukację średnią, od września 2017 roku uruchamia nową klasę o profilu piłkarskim. Propozycja ta jest adresowana do wszystkich zainteresowanych, a w programie nauki przewidzianych jest 6 godzin treningów piłkarskich tygodniowo i mogą z nich skorzystać zarówno uczniowie, którzy już zajmują się sportem, jak i Ci, którzy chcieliby zacząć tę wspaniałą przygodę. Treningi będą się odbywały w profesjonalnych warunkach na krytym lub otwartym boisku. Nauka jest bezpłatna, a uczniom spoza Łodzi, Liceum gwarantuje zakwaterowanie i wyżywienie w bursie szkolnej. Równolegle do zajęć sportowych uczniowie będą realizowali program przewidziany dla liceum.

Profesjonalną klasę piłkarską poprowadzi Łukasz Bartczak, doświadczony trener i nauczyciel, który od ponad ośmiu lat zajmuje się pracą z młodzieżą. To przede wszystkim praca w klubach od 1 do 4 ligi, dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu młodzieżowej reprezentacji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej oraz uczenie w Gimnazjum Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Łukasz Bartczak jest także trenerem z licencją UEFA.

Liceum Społecznej Akademii Nauk uruchamia klasę piłkarską

Szkoła posiada bardzo dobrze przygotowaną bazę lokalową i materialną położoną w samym centrum Łodzi, przy ulicy Kilińskiego 98. Do dyspozycji uczniów jest 10 pracowni komputerowych wyposażonych w nowoczesne komputery z bogatym oprogramowaniem, 2 laboratoria komputerowe, sale lekcyjne, 5 auli wykładowych oraz laboratorium fizyczne. Nauczyciele Liceum SAN wykorzystują rozbudowaną bazę oraz własne kwalifikacje i kompetencje dla prowadzenia działań innowacyjnych sprzyjających rozwojowi uczniów i realizacji ich planów.

Szkoła, poza przekazywaną uczniom wiedzą teoretyczną, kształtuje także ich umiejętności i postawy oraz stwarza warunki sprzyjające ich dojrzewaniu do odpowiedzialnego życia w świecie dorosłych i podejmowania dalszego kształcenia oraz pracy zawodowej.

Z propozycji Liceum mogą skorzystać nie tylko absolwenci gimnazjów, ale także uczniowie, którzy chcieliby dołączyć do 2 klasy i mają już doświadczenia sportowe i piłkarskie. Wyjątkowa możliwość, którą daje Liceum SAN to nie tylko nauka w profilowanej klasie, ale także rozwijanie swoich zdolności sportowych i profesjonalne przygotowanie do zawodowego zajmowania się piłką nożną.

Więcej informacji o Liceum Akademickim Społecznej Akademii Nauk w Łodzi można znaleźć na stronie internetowej: liceum.spoleczna.pl. Zapisy do szkoły prowadzi Sekretariat: Łódź, ul. Kilińskiego 109, tel.: (42) 664 66 94, email: liceum@spoleczna.pl, a na szczegółowe pytania odpowie opiekun klasy, trener Łukasz Bartczak, tel. 502-213-643, email: lbartczak@wp.pl.